سمعک اتیکن

سمعک اتیکن

کمپانی سمعک اتیکن یکی از بزرگترین تولیدکنندگان سمعک است که در سال ۱۹۰۴ میلادی فعالیت خود را در این زمینه سمعک در دانمارک آغاز نموده است .جدیدترین سمعک اتیکن گروه OPN می باشد که در سال ۲۰۱۶ معرفی گردید. اولین سمعک کاملا هوشمند توسط کمپانی اتیکن معرفی گردیده است. سمعک اتیکن همواره در زمینه ی هوش مصنوعی پیشرفت قابل توجهی داشته است و امروزه سمعک هایی مطابق با سیستم پردازشی مغز به بازار معرفی می کند . تمامی سمعک های خانواده اتیکن دارای گارانتی بین المللی هستند

برای اطلاع از قیمت هر کدام از محصولات می توانید با کلینیک تانا سمعک تماس حاصل فرمایید

انواع سمعک های اتیکن
سمعک های Hit و Hit Pro

این سمعک ها در مدل های داخل گوشی CIC ،ITC و ITE و پشت گوشی BTE موجود می باشد و با توجه به هرینه مقرون به صرفه آن تکنولوژی مناسبی در تشخیص گفتار در نویز و ایجاد صدای شفاف دارد . این سمعک سیستم برنامه اتوماتیک تلفن نیز دارد که استفاده از آن را برای کاربران آسان می کند.

سمعک Get

این سمعک نیز در انواع مدل های داخل گوشی CIC ،ITC و ITE و پشت گوشی BTE موجود می باشد و ازلحاظ هزینه یکی از ارزان ترین سمعک های خانواده اتیکن محسوب می شود. این سمعک با استفاده از تکنولوژی حذف نویز و کاهش سوت سمعک و همچنین قابلیت بهره گیری از برنامه های متنوع کیفیت صدای شفاف و واضحی در اختیار کاربران قرار می گیرد.

سمعک InoPro و ActoPro

این گروه دست پیشرفته تر سمعک های اتیکن محسوب می شوند که یکی از مدل های تکنولوژی Rise2 محسوب می شوند و علاوه بر آنکه در تمامی رده ها موجود می باشند دارای تکنولوژی وایرلس هستند که ارتباط و تنظیم دو سمعک را سهل تر می کند . این گروه از سمعک ها گران تر از رده سمعک های قبلی هستند اما پردازش سریع و دقیق اصوات، کیفیت صدای مناسبی را در اختیار کاربران قرار می دهد.

سمعک Intiga
Intiga کوچک ترین مدل ها در مجموعه سمعک های اتیکن محسوب می شود و دارای مدل RIC پشت گوشی و iic است که بسیارکوچک بوده و نامرئی محسوب می شود.


سمعک های Alta2 و Nera2
هر دو سمعک اتیکن از تکنولوژی Inium sense بهره می گیرد و هر دو در مدل های IIC, CIC ،ITC ، پشت گوشی (BTE) و RIC موجود می باشد. این سمعک ها قابلیت تمرکز بر گفتار را در جهت های مختلفی به کاربران هدیه می دهد و کیفیت صدای فوق العاده ای را برای کاربران در محیط های شلوغ فراهم می کند.

سمعک Ria2

سمعک Ria2 اتیکن کیفیت صدایی شفاف و طبیعی را با استفاده از تکنولوژی هوش مصنوعی Inium Sense به بیماران هدیه میدهد. سمعک Ria2 اتیکن هم از سیستم پردازشگر مشابه مغز انسان استفاده میکند و باعث شده است تا کیفیت و میزان درک گفتار توسط این سمعک نسبت به مدل های قبلی ارتقا یابد و کیفیت طبیعی تری را برای کاربران فراهم کند.

سمعک های جدید OPN
این سمعک ها بالاترین کیفیت صدا را به همراه بالاترین راحتی شنوایی برای بیماران فراهم می کند. تمرکز این سطح از تکنولوژی سمعک اتیکن روی راحتی بیشتر و کیفیت بالاتر و درک بیشتر گفتار در نویز است. و براساس شبیه سازی مغز انسان عمل می کند در این سیستم نویز زمینه از گفتار جدا شده و درک درستی از صدا را ایجاد می کند . این سمعک ها قابل شارژ بوده و دارای تکنولوژی مهار وزوز گوش می باشند. سمعک های OPN اتیکن نه تنها به صورت مستقیم به موبایل های هوشمند ، تلویزیون و دیگر وسایل صوتی ارتباط مستقیم برقرار می کنند بلکه قابلیت اتصال به اینترنت در این سمعک ها امکانات جدیدی را در اختیار کاربران و متخصصین قرار داده است. با استفاده از اپلیکیشن Oticon ON امکان کنترل سمعک اتیکن و تغییر ولوم و برنامه های سمعک وجود دارد. این سمعک ها بالاترین قیمت را در رده سمعک های اتیکن دارند .

(Visited 42 times, 1 visits today)