سمعک زیمنس

انواع سمعک های زیمنس

سمعک Cellion

سمعکی بدون باتری
راحت, تقریبا نامریی, بدون دردسر
بیشترین بهره را از زمان خود ببرید.
به نسل جدید فناوری سمعک با طراحی هوشمند Oneshell خوش آمدید. با باتری های پر قدرت و با ظرفیت لیتیم-یون سمعک ,Cellion تنها با یک بار شارژ, تا دو روز می توانید از سمعک خود استفاده کنید. بنابراین نیازی نیست تا نگران تمام شدن غیر منتظره باتری باشید. ضمن اینکه امکان شارژ القایی, راحتی کامل را بهمراه دارد.
زندگی خود را پر قدرت کنید.
باتری را فراموش کنید.
طراحی فوق العاده تنها متعلق به حس زیبایی شناسی نیست و در واقع تلفیقی هوشمندانه از ظاهر و عملکرد است.با طراحی منحصر به فرد oneshell در سمعک های Cellion زیبایی و عملکرد را در نظر گرفتیم و سمعکی با باتری لیتیم-یون و بدون محل اتصال شارژر عرضه داشته ایم.
باتری های قابل شارژ لیتیوم- یون به کمک فناوری شارژ بی سیم و بدون دردسر تعویض باتری طراحی شده اند.کافی است تا سمعک Cellionخود را داخل شارژر قرار دهید و مابقی را به فناوری الکترونیکی هوشمند واگذار کنید.
به محض خارج کردن سمعک از شارژر سمعک به طور اتوماتیک روشن شده و شروع به کار کردن می کند. سمعک Cellion تنها سمعکی که جریان نامحدود صدا را به مدت دو روز متوالی به گوش های شما می رساند. و با شارژ ۳۰ دقیقه ای ۷ ساعت بیشتر از میزان معمول شارژ در خود ذخیره می کند.
در دفاتر اداری, فروشگاه پر جمعیت, رستوران شلوغ ,در هر کجا که مملو از صداهایی با نویز بالا باشد, ادامه دادن مکالمه نیازمند تلاش و تمرکز است. تلاش برای شنیدن صداها در این موقعیت ها ملال آور است. واقعیتی که حتی افرادی با شنوایی طبیعی با آن مواجه هستند.
سمعک Cellion به رهایی از این چالش ها کمک می کند. عملکرد پیشرفته SpeechMaster به طور مداوم آنچه که می شنوید را بررسی کرده و گوینده اصلی را به منظور کاهش صداهای ناخواسته از نویز پس زمینه مجزا می کند.به طور اتوماتیک بر گفتگوی طرف مقابل تمرکز می کند و صداهای ناخواسته و نویز پس زمینه را به طور همزمان کاهش می دهد بنابراین شما تنها آنچه را که مایل به شنیدن آن هستید می شنوید. در نتیجه با سمعک Cellion در طول روز و در تمام موقعیت ها, روند شنیدن بی دردسرتر و راحت تر از شنیدن به طور طبیعی صورت می پذیرد..
از شنوایی شناس خود بخواهید تا شما را از ویژگی های سمعک Cellion آگاه کند.
بنابراین شما تنها آنچه را که مایل به شنیدن آن هستید می شنوید. در نتیجه روند شنیدن بی دردسرتر و راحت تر از شنیدن به طور طبیعی صورت می پذیرد. در تمام روز و در هر موقعیتی

اپلیکیشن touchControl: کنترل کامل در دستان شما

سازگار با نرم افزارهای اندروید و iOS در گوشی های هوشمند, اپلیکیشن touchcontrol به شما امکان تغییر برنامه, تنظیم میزان بلندی و زیر و بمی صدا را به صورت کاملا نامحسوس فراهم می کند. و بهترین بخش اینکه دانلود این اپلیکیشن در Google Play Store و Apple App Store رایگان است.

سمعک Insio :

راحتی شنیداری
سفارشی, تقریبا نامریی, بدون دردسر
ساخته شده متناسب با آناتومی گوش و میزان افت شنوایی شما, سمعک Insio تقریبا به چشم نمی آید و کنترل آن به کمک اپلیکیشن touchControl کاملا پنهان است و علیرغم اندازه کوچک آن این سمعک مجهز به قابلیت های پیشرفته ای است که شنوایی بی دردسری را در خانواده سمعک Insio ارایه می دهد.
بینهایت پنهان,فوق العاده راحت
کوچک در اندازه, سفارشی, راحتی قرارگیری و موجود در مدل های مختلف سمعک جدید Insio راحتی شنیداری را بهمراه دارد.
از شنیدن صدای واقعی زندگی لذت ببرید.
در دفاتر اداری, فروشگاه پر جمعیت, رستوران شلوغ ,در هر کجا که مملو از صداهایی با نویز بالا باشد, ادامه دادن مکالمه نیازمند تلاش و تمرکز است. تلاش برای شنیدن صداها در این موقعیت ها ملال آور است. واقعیتی که حتی افرادی با شنوایی طبیعی با آن مواجه هستند.
سمعک جدید Insio به رهایی از این دردسر کمک می کند. عملکرد پیشرفته SpeechMaster به طور مداوم آنچه که می شنویید را بررسی می کند و به منظور کاهش صداهای ناخواسته گوینده اصلی را از نویز پس زمینه مجزا می کند.
بنابراین شما تنها آنچه را که مایل به شنیدن آن هستید می شنوید. در نتیجه روند شنیدن بی دردسرتر و راحت تر از شنیدن به طور طبیعی صورت می پذیرد. در تمام روز و در هر موقعیتی.

در حین انتظار در ایستگاه برای رسیدن اتوبوس غریبه ای از شما آدرسی را سوال می کند با وجود همهمه اطراف با سمعک جدید Insioشما هیچ چیز را از دست نخواهید داد. عملکرد اتوماتیک و هوشمند SpeechMaster صدای مورد توجه گوینده را نسبت به سایر صداها افزایش می دهد در حالی که با فعال کردن ویژگی های narrow directionality و noise reduction صدای پس زمینه و صداهای خارج از محدوده توجه کاهش می یابد و برای شما شنیدن آنچه اهمیت دارد آسان تر می شود.

سمعکInsio در یک نگاه

میکروفن :
افزایش درک گفتار در نویز با تمرکز بر گفتار شخص مقابل
ولوم کنترل:
برای تنظیمات مستقیم صدا
سوراخ تهویه (ونت)
تهویه هوای داخل گوش را تضمین می کند
درب باتری
برای تعویض باتری سمعک

اپلیکیشن touchControl: کنترل کامل در دستان شما
سازگار با نرم افزارهای اندروید و iOS در گوشی های هوشمند, اپلیکیشن touchcontrol به شما امکان تغییر برنامه, تنظیم میزان بلندی و زیر و بمی صدا را به صورت کاملا نامحسوس فراهم می کند. و بهترین بخش اینکه دانلود این اپلیکیشن در Google Play Store و Apple App Store رایگان است.

سمعکSilk :

برای افرادی که علاقه ای به استفاده از سمعک ندارند.
اجازه دهید تا صدا به طور طبیعی جریان یابد

سمعک جدید Silk یکی از کوچکترین سمعک ها در دنیاست که به صورت کاملا ناپیدا در داخل گوش قرار می گیرد.
بسیار نرم و راحت, بدون نیاز به قالب مخصوص, به راحتی در داخل گوش قرار می گیرد. به لحاظ بالینی ثابت شده علیرغم اندازه شگفت انگیز آن, این سمعک تلاش برای شنیدن را کاهش داده و تجربه شنوایی باورنکردنی را به ارمغان می آورد .
آماده برای استفاده

بدون معطلی به راحتی وارد کلینیک شوید, سمعک Silk را بر روی گوش های خود امتحان کنید و پس از تنظیم آن را با خود بیاورید. علیرغم سمعک های معمولی که در کانال گوش قرار می گیرند نیازی نیست تا منتظر بمانید تا قالب سمعک های Silk ساخته شود.
به کمک سری Click Sleeves از جنس سیلیکون, متخصص شنوایی شناس شما می تواند سمعک را تنظیم کند و شما می توانید بدون هیچ زحمتی در دنیای صداها گام بردارید.
سمعک های جدید Silk به ویژگی های پیشرفته مجهز شده اند که کیفیت صدایی بی همتا را برای شما به ارمغان می آورد.
ویژگی دوگوشی جهت داری OneMic تمرکز طبیعی گوش را به صداهایی که از روبرو می آیند افزایش می دهد در حالی که صدای آزار دهنده پشت سر را فیلتر می کند. به کمک امکان اتصال بی سیم, شما می توانید جریان صدا را به صورت مستقیم به گوش های خود داشته باشید و به راحتی از طیف گسترده ای از لوازم جانبی از جمله ریموت کنترل ها لذت ببرید.
بسیار کوچک و راحت Click Sleeves از سیلیکون نرم ساخته شده تا قرارگیری آسان در هر روز را برای شما تضمین کند. شما چیزی در گوش های خود احساس نمی کنید و کسی هم سمعک های شما را نخواهد دید.

Motion :

عریفی دوباره از شنوایی طبیعی
ظریف, راحت ,کنترل آسان
سمعک Motion با طراحی ظریف و مناسب برای انواع نیازهای شنیداری به راحتی بر پشت گوش قرار می گیرد. با امکان تنظیم و کنترل آسان, این سمعک مجهز به عملکردهایی پیشرفته به منظور شنوایی راحت در طول روز طراحی شده است.
در هر شرایطی شما به راحتی می توانید آرام باشید و لذت ببرید.

سمعک Motion در یک نگاه
میکروفن جهت دار:
افزایش درک گفتار در نویز با تمرکز بر گفتار شخص مقابل
محل اتصال شارژر
به منظور شارژ سمعک های Motion SX و پیشگیری از دردسر تعویض باتری
کلید گهواره ای
برای تنظیم برنامه و تغییر میزان بلندی صدا
طیف رنگ های طبیعی سمعک Motion برای هماهنگی با انواع رنگ پوست و مو طراحی شده اند. امکان انتخاب سایر رنگ ها نیز وجود دارد. برای اطلاعات بیشتر با متخصص شنوایی شناس خود مشورت بفرمایید.

(Visited 25 times, 1 visits today)